O Firmie

Spółka NOMOS powstała w 2010 roku i jej głównym udziałowcem jest Agencja Budowlano-Handlowa NOMOS, w skrócie ABH Nomos Sp. z o.o, która istnieje na rynku polskim od 1989 roku.

NOMOS Sp. z o.o zajmuje się dystrybucją pustaków szklanych największego i najstarszego producenta  na świecie – włoskiego koncernu Seves Group. Skupia on 2 marki, które od 2009 roku występują pod nowymi nazwami: włoską SEVES DESIGN (stara nazwa: VETROARREDO) oraz czeską SEVES BASIC (stara nazwa: VITRABLOK). Oferta koncernu zaspakaja potrzeby najbardziej wymagających klientów, a wprowadzane co roku nowe wzory i kolory pozwalają na realizację nawet najbardziej wyrafinowanych projektów.

Nasza firma matka (ABH NOMOS) była pionierem w kreowaniu mody na zastosowanie pustaków szklanych w budownictwie. Przez wiele lat pustaki szklane były wykorzystywane  zarówno jako element dekoracyjny, jak i materiał budowlany. Zostały docenione przez czołowych architektów i projektantów wnętrz jako materiał pozwalający na nadanie budowlom i wnętrzom niepowtarzalnego wyglądu, przy stosunkowo niewysokiej cenie.

pustaki szklane

szklane luksfery wybór kolorów

 

W chwili obecnej pustaki szklane- luksfery przeżywają  swój renesans, wracają, ale w odmienionych, bardziej współczesnych aranżacjach. NOMOS Sp.z o.o kontynuuje działalność firmy ABH NOMOS i dociera z produktem do nowych odbiorców.

W ofercie firmy NOMOS znajdziecie Państwo ponad 200 różnych wzorów pustaków o zróżnicowanej fakturze i kolorystyce, a także wszystkie akcesoria i systemy niezbędne do ich montażu.

Oferujemy również pustaki spełniające warunki OGNIOOCHRONNOŚCI E60, EI30, EI 60 oraz pustaki ENERGOOSZCZĘDNE U=1,5 W/ m2 K.
Wszystkie produkty możecie Państwo nabyć w naszej hurtowni firmowej w Warszawie, przy ul. Przecławskiej 9 na Targówku oraz u Dystrybutorów, których lista znajduje się na stronie.

 

Niepowtarzalny design w budownictwie...

Motto firmy

Nasza firma była pionierem w kreowaniu mody na zastosowanie pustaków szklanych w budownictwie. Dzisiaj widzimy, że nasz trud się opłacił, a pustaki szklane są coraz częściej wykorzystywane w budownictwie zarówno jako element dekoracyjny jak i materiał budowlany.

Nagrody jakie zdobyliśmy

 

gazele biznesu 

W roku 2001 otrzymaliśmy tytuł “GAZELE BIZNESU 2001” oraz w 2003 roku “Przedsiębiorstwo Fair Play 2003“.

Przedsiębiorstwo Fair Play

W roku 2007 nasza firma została wyróżniona Złotą Statuetką „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

list podziękowania 

Podziękowanie od Marszałka Województwa Mazowieckiego, w nawiązaniu do otrzymania prestiżowej nagrody “Przedsiębiorstwo Fair Play”

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.